Google+ The One Ring RPG: Tales from Wilderland w PDF | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

The One Ring RPG: Tales from Wilderland w PDF

Wydawnictwo Cubicle 7 wprowadziło do sprzedaży wersję elektroniczną Tales from Wilderland, zestawu scenariuszy do The One Ring: Adventures Over the Edge of the Wild.

Tales from Wilderland to zestaw siedmiu scenariuszy dotyczących wydarzeń po śmierci Smauga. Scenariusze mogą być rozgrywane indywidualnie lub jako fragment kampanii. Podręcznik liczy 160 stron i dostepny jest w PDF za pośrednictwem DriveThruRPG za $17.99.

Wersję drukowaną można zamówić w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa za $29.99.

The One Ring: Adventures over the Edge of the Wild to pierwszy zestaw podręczników do gry fabularnej osadzonej w świecie Władcy Pierścieni, który przenosi postaci graczy do czasu tuż po wydarzeniach z powieści Hobbit.

Wersję elektroniczną The One Ring: Adventures Over the Edge of the Wild zakupicie za pośrednictwem DriveThruRPG lub RPGNow za $29.99.


Dowiedz się więcej:


Cubicle 7

Brytyjskie wydawnictwo gier fabularnych i karcianych. Wydawca między innymi gier fabularnych z cyklu "Doctor Who" czy gry fabularnej osadzonej w świecie trylogii "Władcy Pierścienia".

The One Ring RPG

to wydana przez Cubicle 7 gra fabularna, osadzona w świecie Władcy Pierścieni. Gra podzielona jest na kilka zestawów, każdy obejmujący inny czas w linii fabularnej powieści.