Google+ The One Ring RPG: Tales from Wilderland i inne zapowiedzi | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

The One Ring RPG: Tales from Wilderland i inne zapowiedzi

Wydawnictwo Cubicle 7 wprowadziło do przedsprzedaży Tales from Wilderland, zestaw scenariuszy do The One Ring: Adventures Over the Edge of the Wild i zapowiedziało inne dodatki.

Tales from Wilderland to zestaw siedmiu scenariuszy dotyczących wydarzeń po śmierci Smauga. Scenariusze mogą być rozgrywane indywidualnie lub jako fragment kampanii. Podręcznik liczy 160 stron i dostepny jest w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa za $29.99. Premiera wersji drukowanej zapowiedziana jest na przełom maja i czerwca.

Ponadto wydawnictwo zapowiedziało kolejne dodatki do The One Ring: Adventures over the Edge of the Wild, w tym między innymi:

  • The Darkening of Mirkwood – epicką kampanię i przygody na przestrzeni 30 lat (sierpień 2012)
  • Rivendell – suplement opisujący elfy z Rivendell (jesień 2012)

The One Ring: Adventures over the Edge of the Wild to pierwszy zestaw podręczników do gry fabularnej osadzonej w świecie Władcy Pierścieni, który przenosi postaci graczy do czasu tuż po wydarzeniach z powieści Hobbit.

Wersję elektroniczną The One Ring: Adventures Over the Edge of the Wild zakupicie za pośrednictwem DriveThruRPG lub RPGNow za $29.99.


Dowiedz się więcej:


Cubicle 7

Brytyjskie wydawnictwo gier fabularnych i karcianych. Wydawca między innymi gier fabularnych z cyklu "Doctor Who" czy gry fabularnej osadzonej w świecie trylogii "Władcy Pierścienia".

The One Ring RPG

to wydana przez Cubicle 7 gra fabularna, osadzona w świecie Władcy Pierścieni. Gra podzielona jest na kilka zestawów, każdy obejmujący inny czas w linii fabularnej powieści.