Google+ Storm Wardens do Deatchwatch zaprezentowani | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Storm Wardens do Deatchwatch zaprezentowani

Wydawnictwo Fantasy Flight Games zaprezentowało fragment z Honour the Chapter, zapowiadanego dodatku do gry fabularnej Deathwatch. 

W opublikowanym fragmencie wydawnictwo przybliża zakon Kosmicznych Marines znany jako Strażnicy Burzy (Storm Wardens).

Szczegóły na stronie wydawnictwa.

Honour the Chapter poświęcony będzie Zakonom wywodzącym się z czasów po Wielkiej Krucjacie. Zawierać będzie nowe opcje tworzenia postaci, zbiór artefaktów unikalnych dla każdego Zakonu, a także wskazówki i zahaczki przygód dla MG. Honour the Chapter powinien pojawić się pod koniec drugiego kwartału bieżącego roku.

Deathwatch to gra fabularna osadzona w realiach Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy – Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.


Dowiedz się więcej:


Deathwatch

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy – Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".