Google+ Shadowrun Universe – wszystko o Shadowrunie | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Shadowrun Universe – wszystko o Shadowrunie

Wydawnictwo Catalyst Games wraz z Harebrained Schemes zapowiedziało stworzenie nowej strony poświęconej całkowicie grze fabularnej Shadowrun.

Shadowrun Universe będzie miejscem dla każdego fana uniwersum gry Shadowrun, od miłośników gry karcianej po graczy komputerowych i RPG. Na stronie znajdą się fora, opowiadania, grafiki, filmiki, artykuły i wieści. Strona w zamierzeniach przypominać ma tę, którą cieszą się już fani Battletecha.

Szczegóły na stronie wydawnictwa.

Tymczasem ze strony Harebrained Schemes, producenta gry komputerowej Shadowrun Returns, można pobrać liczący 87 stron World of Shadowrun Primer, przewodnik po świecie gry fabularnej Shadowrun (do trzeciej edycji systemu).


Dowiedz się więcej:


Catalyst Game Labs

to amerykańskie wydawnictwo gier planszowych i fabularnych. Posiada licencje na wydawanie gier z serii Battletech, Shadowrun i Cosmic Patrol. Wydało także pierwszą edycję gry Eclipse Phase oraz grę planszową Leviathans.

Shadowrun

Gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów - najemników działających na krawędzi lub poza prawem.