Google+ Miasto Duchów – przygoda do Deadlands od GRAmela | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Miasto Duchów – przygoda do Deadlands od GRAmela

Wydawnictwo GRAmel udostępniło Miasto Duchów, krótki scenariusz do rozegrania w Deadlands Reloaded PL, settingu Savage Worlds.

Słońce chyli się właśnie nad horyzontem, a posse zbliża się właśnie do ponurego, wymarłego miasteczka, które – jak na ironię – nazywa się Prosperity. Nagle martwą ciszę zakłóca mrożący krew w żyłach krzyk agonii.

Miasto Duchów, autorstwa Piotra ‚Ramela’ Korysia, wraz z gotowymi postaciami można ściągnąć ze strony wydawnictwa.

Wydawnictwo poinformowało także, że już jutro rusza wysyłka zamówionych zestawów specjalnych Deadlands Reloaded PL. Jeśli jeszcze ich nie zamówiliście , to jest ostatni moment na zakup po niższej cenie i z podpisem autora gry – Shane’a Hensleya.


Dowiedz się więcej:


Deadlands

Setting na mechanice Savage Worlds, łączący elementy konwencji westernu oraz horroru.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.