Google+ Mercenary Breed Expanded Edition w druku na żądanie | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Mercenary Breed Expanded Edition w druku na żądanie

Mercenary Breed Expanded Edition, setting do Savage Worlds od Mystical Throne Entertainment dostępny jest teraz w druku na żądanie.

Mercenary Breed Expanded Edition to rozszerzona wersja sandboxowego settingu Savage Worlds w konwencji space opera, w którym interplanetarne korporacje zatrudniają stanowiących prawo najemników. W nowej wersji dodano prawie 100 stron nowych materiałów, w tym między innymi pełną listę ekwipunku, mapy, dodatkowe zasady czy dodatkowych przeciwników.

Liczący 132 strony setting kupicie za pośrednictwem RPGNow za $6.95 w wersji PDF lub za $9.95 w wersji druku na żądanie.


Dowiedz się więcej:


Mercenary Breed

Mercenary Breed to sandboxowy settingu Savage Worlds w konwencji space opera, w którym interplanetarne korporacje zatrudniają stanowiących prawo najemników. Wydawcą systemu jest Mystical Throne Entertainment.

Mystical Throne Entertainment

Wydawnictwo, którego redaktorem jest Aaron T. Huss odpowiadający także za serwis Roleplayers Chonicle. Wydaje między innymi magazyn "Savage Insider".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.