Google+ Beasts & Barbarians Quickstart Sheet | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Beasts & Barbarians Quickstart Sheet

W sieci dostępny jest 2-stronicowy skrót najważniejszych informacji do Beasts & Barbarians, settingu Savage Worlds w konwencji sword and sorcery.

Na 2-stronicowym skrócie znajdziecie między innymi najważniejsze daty, miejsca, kultury, religie oraz mapkę świata Beasts & Barbarians, a także spis Przewag, Zawad i archetypów.

Beasts & Barbarians Quickstart ściągnąć można ze strony Shaper & Maker.

Beasts & Barbarians Golden Edition w wersji PDF możecie kupić za pośrednictwem DriveThruRPG lub RPGNow za $14.99 albo w sklepie wydawnictwa GRAmel za 30 zł.


Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.