Google+ Traveller 2300AD dostępny w PDF | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Traveller 2300AD dostępny w PDF

Wydawnictwo Mongoose Publishing wprowadziło do sprzedaży elektroniczną wersję (PDF) 2300AD Core Rulebook, settingu gry fabularnej Traveller.

2300AD Core Rulebook to nowe wydanie settingu hard science-fiction 2300AD, który korzystając z mechaniki Travellera przenosi grę w naszą przyszłość, do roku 2300, gdzie ludzkość po odkryciu nowego rodzaju napędu przemierza kosmos.

Liczący 314 stron podręcznik dostępny jest za pośrednictwem DriveThruRPG za $29.99 lub za $34.99 za zestaw z podręcznikiem podstawowym Travellera.

Traveller to system science-fiction, w którym bohaterowie, podróżując pomiędzy różnymi układami słonecznymi, handlują, eksplorują nowe światy, a także toczą naziemne i kosmiczne bitwy.


Dowiedz się więcej:


2300AD

Setting hard science-fiction wydawany przez Mongoose Publishing, osadzony na mechanice systemu Traveller – innej gry tego wydawnictwa (oba tytuły to nowe wersje gier autorstwa Marca Millera, wydanych oryginalnie przez Game Designers' Workshop). Ludzkość przetrwała lata wojen i wreszcie postanowiła sięgnąć gwiazd. Spotkano obcych, kosmos stał się obszarem eksploracji i kolonizacji, ale także wojen i trudnego życia na pograniczu zasiedlonej przestrzeni.

Mongoose Publishing

Traveller

to wydany po raz pierwszy w 1977 roku, klasyczny system science-fiction, w którym bohaterowie, podróżując pomiędzy różnymi układami słonecznymi, handlują, eksplorują nowe światy, a także toczą naziemne i kosmiczne bitwy. Mechanika gry oparta jest na rzutach dwoma kośćmi K6.