Google+ PDF TSoY opublikowany | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

PDF TSoY opublikowany

Na stronie systemu The Shadow of Yesterday ukazał się darmowy plik PDF z kompletnym tekstem gry, dostosowany do czytania z ekranu oraz drukowania.

The Shadow of Yesterday to fabularna gra pulp fantasy, gdzie świat odradza się po katastrofie którą ściągnęli na siebie jego mieszkańcy. Gra charakteryzuje się mechaniką wspomagającą współtworzenie przez graczy fabuły rozgrywanych przygód. Podejmowane przez postaci graczy decyzje i ich konsekwencje są esencją rozgrywki.


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

The Shadow of Yesterday

to gra fabularna pulp fantasy, która wykorzystuje rozwój postaci do napędzania całej rozgrywki. Pierwsza wersja została opublikowana już w 2009, ale pierwsza wersja papierowa ukazała się w listopadzie 2011 roku. Nowa, druga edycja wyszła w styczniu 2013, wydana w tandemie Kuźni Gier oraz Gindie, zawierała nowe materiały w postaci szóstej krainy, Orania, oraz scenariusz Łukasza "Salantora" Pilarskiego, który dostał się do finałowej piątki konkursu Quentin. PDF z grą jest dostępny za darmo na oficjalnej polskiej stronie.