Google+ Kampania Twilight Horizon i inne nowości do Shadowruna | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Kampania Twilight Horizon i inne nowości do Shadowruna

Wydawnictwo Catalyst Game Labs wprowadziło do sprzedaży elektronicznej Twilight Horizon, kampanię do czwartej edycji Shadowruna, a także poinformowało o dostępności w druku innych dodatków.

Twilight Horizon to nowa kampania oparta o cykl przygód koncentrujących się na przekrętach w Horizon Corporation. Liczący 154 strony dodatek dostępny jest w wersji elektronicznej na DriveThruRPG za $18 lub w w wersji drukowanej w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa za $29.99.

Ponadto wydawnictwo poinformowało o wprowadzeniu do sprzedaży drukowanych wersji dodatków Corporate Intrigue oraz Jet Set, a także zapowiedziało dodruk dodatków Augmentation oraz Unwired.

Szczegóły na stronie wydawnictwa.

Shadowrun to gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów – najemników działających na krawędzi lub poza prawem.


Dowiedz się więcej:


Catalyst Game Labs

to amerykańskie wydawnictwo gier planszowych i fabularnych. Posiada licencje na wydawanie gier z serii Battletech, Shadowrun i Cosmic Patrol. Wydało także pierwszą edycję gry Eclipse Phase oraz grę planszową Leviathans.

Shadowrun

Gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów - najemników działających na krawędzi lub poza prawem.