Google+ Jak dobrze przygotować się do sesji RPG | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Jak dobrze przygotować się do sesji RPG

Gnome Stew, rozbudowany blog o grach fabularnych, zapowiedział wydanie nakładem wydawnictwa Engine Publishing poradnika o przygotowaniach do sesji gier fabularnych.

Never Unprepared: The Complete Game Master’s Guide to Session Prep, bo taki ma mieć tytuł ten poradnik, nie będzie pierwszą publikacją od Gnome Stew. Blog znany jest już z takich tytułow jak Masks: 1,000 Memorable NPCs for Any Roleplaying Game, czyli zbioru różnego rodzaju bohaterów niezależnych na każdą okazję, a także Eureka: 501 Adventure Plots to Inspire Game Masters – zbioru pomysłów na przygody.

Najnowsza publikacja oparta będzie o publikowaną na blogu serię pięciu artykułów z cyklu Prep-Lite.  Dowiecie się z niej między innym tego, jak zmniejszyć czas potrzebny na przygotowania, jak efektywnie tworzyć postaci niezależne czy jak przygotowaniem do gry maskować swoje słabe strony w prowadzeniu.

Poradnik zostanie wydany w miękkiej oprawie, będzie liczył ponad 100 stron z ilustracjami i do przedsprzedaży trafi już w czerwcu.

Więcej szczegółów znajdziecie na blogu.


Dowiedz się więcej:


Gnome Stew

Jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych blogów z materiałami dla Mistrzów Gry na świecie, a także wydawca nagradzanych poradników dla prowadzących. Od założenia w 2008 roku blog odwiedziło już ponad 2 000 000 czytelników.

Never Unprepared