Google+ Fragment z Into the Cosmos do Cosmic Patrol | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Fragment z Into the Cosmos do Cosmic Patrol

Wydawnictwo Catalyst Game Labs opublikowało fragment z Into the Cosmos, dodatku do gry fabularnej Cosmic Patrol, który jest w przygotowaniu.

Into the Cosmos to pierwszy suplement do Cosmic Patrol. W środku znajdą się przygody oraz informacje o ważnych osobistościach i miejscach świata gry.

Fragment dostępny jest na stronie gry.

Cosmic Patrol nawiązuje do fantastyki lat 1930-1960. Gracze wcielą się w członków Patrolmen, którzy jako ostatnia linia obrony ludzkości będą podróżować przez galaktykę, odkrywać nowe światy i dbać o interesy Ziemi, gdziekolwiek się znajdą.

Liczący 138 stron podręcznik główny w PDF zakupicie na DriveThruRPG za jedyne $4.99.


Dowiedz się więcej:


Catalyst Game Labs

to amerykańskie wydawnictwo gier planszowych i fabularnych. Posiada licencje na wydawanie gier z serii Battletech, Shadowrun i Cosmic Patrol. Wydało także pierwszą edycję gry Eclipse Phase oraz grę planszową Leviathans.

Cosmic Patrol

to gra fabularna nawiązująca do literatury science-fiction lat 1930-1960. Gracze wcielą się w członków tzw. Patrolmen, którzy jako ostatnia linia obrony ludzkości będą podróżować przez galaktykę, odkrywać nowe światy i dbać o interesy Ziemi, gdziekolwiek się znajdą.