Google+ Eclipse Phase: The Stars Our Destination | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Eclipse Phase: The Stars Our Destination

Wydawnictwo Posthuman Studios wprowadziło do sprzedaży w wersji druku na żądanie The Stars Our Destination, dodatek do gry fabularnej Eclipse Phase.

Dodatek, na 18 stronach opisuje jeden z regionów w świecie gry Eclipse Phase. Oprócz opisów statków, bohaterów niezależnych i frakcji, w dodatku znajdziecie też pomysły na przygody.

The Stars Our Destination dostępny jest za pośrednictwem DriveThruRPG w wersji elektronicznej za $5, w wersji druku na żądanie za $10, a także w paczce „PDF + druk” za $12.

Eclipse Phase to gra fabularna osadzona w realiach transhumanistycznych powieści science-fiction.


Dowiedz się więcej:


Eclipse Phase

Gra fabularna science-fiction postapokaliptycznego transhumanizmu, konspiracji i horroru. Gracze wcielają się w agentów tajnej, niezależnej sieci bezpieczeństwa zwanej Firewall, której zadaniem jest przeciwdziałanie zagrożeniom ostatecznym – takim, które zagrażają istnieniu transludzkości: od wojen biologicznych, przez samoreplikujące się chmary nanorobotów, konflikty nuklearne, terrorystów z bronią masowego rażenia, ataki komputerowe, SI poza kontrolą, kontakty z kosmitami, czy cokolwiek co doprowadziłoby już zdziesiątkowaną transludzkość do zagłady. Gra korzysta z mechaniki opartej na rzutach procentowych.

Posthuman Studios

Amerykańskie wydawnictwo gier fabularnych znane z gry "Eclipse Phase" oraz angielskojęzycznego wydania niemieckiej gry "Degenesis".