Google+ Beasts & Barbarians: Green World | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Beasts & Barbarians: Green World

Wydawnictwo GRAmel wprowadziło do sprzedaży Green World, czyli kolejną, czwartą już przygodę do Beasts & Barbarians, settingu Savage Worlds w konwencji sword and sorcery.

What is this strange forest you have woken up in? And who is the pretty girl lying
next to you?But, more importantly, why don’t you remember how you came here?

Ancient sorceries, alien creatures that would make anyone shiver, and an old friend
await you in the third adventure of the Beasts and Barbarians series!

Liczący 58 stron PDF możecie kupić za pośrednictwem DriveThruRPG lub RPGNow za $5.99.

Beasts & Barbarians Golden Edition w wersji PDF możecie kupić za pośrednictwem DriveThruRPG lub RPGNow za $11.99 albo w sklepie wydawnictwa GRAmel za 30 zł.


Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.