Google+ V20 Companion na Kickstarterze | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

V20 Companion na Kickstarterze

W serwisie Kickstarter trwa zbiórka funduszy na ekskluzywne wydanie V20 Companion, czyli stworzonego w otwartym procesie (open development) pierwszego z podręczników linii Onyx, czyli wznowionej, starej edycji Świata Mroku.

Do powstania V20 Companion przyczynili się Justin Achilli, współtwórca wielu podręczników z różnych linii Świata Mroku, oraz społeczność graczy, z którą projektant na każdym etapie powstawania podręcznika się konsultował.

Podręcznik w późniejszym terminie dostępny będzie w wersji PDF oraz druku na żądanie, za pośrednictwem DriveThruRPG.

Wspierając projekt na Kickstarterze, oprócz eksluzywnego wydania podręcznika możecie liczyć na specjalne podziękowania i dodatkowe korzyści. Zbiórka potrwa jeszcze 25 dni. Dotychczas zebrano ponad połowę z oczekiwanej sumy.

Szczegóły na stronie projektu oraz w serwisie Kickstarter.


Dowiedz się więcej:


Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.

Vampire The Masquerade

World of Darkness

Nazwa nadana uniwersum gier utrzymanych w klimatach nadnaturalnego horroru wydawanych przez White Wolf, a obecnie Onyx Path Publishing. Gracze wcielają się w śmiertelników odkrywających mroczne sekrety świata lub nadnaturalne istoty jak wampiry czy wilkołaki. Obecnie prowadzone są dwie linie: klasyczny Świat Mroku i nowy Świat Mroku. W Polsce nakładem wydawnictwa ISA wydawane były gry z linii klasycznego Świata Mroku.