Google+ TSoY Wyprzedany | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

TSoY Wyprzedany

Skończył się nakład The Shadow of Yesterday, który wynosił 250 egzemplarzy. Ostatnie sztuki można zdobyć w sklepach (np. Merlin czy bard.pl) ale jest już niedostępny w sklepie Kuźni Gier oraz Rebel.pl.

Został także opublikowana reedycja pierwszej części komiksu TSoY autorstwa ilustratora podręcznika. Zwiększyła się ilość stron z 8 do 20, zaś kolejne części będą także rozszerzane do podobnej ilości stron.


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

The Shadow of Yesterday

to gra fabularna pulp fantasy, która wykorzystuje rozwój postaci do napędzania całej rozgrywki. Pierwsza wersja została opublikowana już w 2009, ale pierwsza wersja papierowa ukazała się w listopadzie 2011 roku. Nowa, druga edycja wyszła w styczniu 2013, wydana w tandemie Kuźni Gier oraz Gindie, zawierała nowe materiały w postaci szóstej krainy, Orania, oraz scenariusz Łukasza "Salantora" Pilarskiego, który dostał się do finałowej piątki konkursu Quentin. PDF z grą jest dostępny za darmo na oficjalnej polskiej stronie.