Google+ The Jericho Reach w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

The Jericho Reach w sprzedaży

Wydawnictwo Fantasy Flight Games poinformowało o wprowadzeniu do sprzedaży The Jericho Reach, dodatku do gry fabularnej Deathwatch.

Podręcznik zawiera opis aktualnych działań zakonu na terenie Jericho Reach, w tym osobowości, planety i tematy na przygody związane z tym konkretnym settingiem. The Jericho Reach zawiera także przygodę rozgrywającą się na planecie zainfekowanej przez tyranidów. Przewidywany koszt podręcznika to $49.95.

Szczegóły na stronie wydawnictwa.

Deathwatch to gra fabularna osadzona w realiach Warhammera 40,000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy- Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.


Dowiedz się więcej:


Deathwatch

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy – Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".