Google+ Opcje przerywników i ostatni odcinek Cesarza od GRAmela | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Opcje przerywników i ostatni odcinek Cesarza od GRAmela

Wydawnictwo GRAmel udostępniło PDF z trzema opcjonalnymi zasadami do wykorzystania z przerywnikami opisanymi w Savage Worlds PL Patch 2.0 oraz ostatni odcinek kampanii Szkarłatny Cesarz.

Opcje przerywników, autorstwa Jakuba ‘Arathiego’ Nowosada ściągniecie ze strony wydawnictwa.

Szkarłatna Zasłona to piąta część kampanii „Szkarłatny Cesarz” do settingu Sensacja i Przygoda. Do ściągnięcia oczywiście ze strony wydawnictwa.

W związku z licznymi obowiązkami wydawnictwo zapowiedziało też, że wysyłki zamówień w dniach od 22.02.2012 do 11.03.2012 będą realizowane dopiero po 12 marca 2012 roku.

Ponadto wydawnictwo dla „specjalnych fanów”, w związku z krytyką poprzedniej karty postaci do Deadlands Reloaded PL, w ramach żartu przygotowało nową kartę.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Sensacja i Przygoda