Google+ Mongoose Publishing – plan wydawniczy do maja 2012 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Mongoose Publishing – plan wydawniczy do maja 2012

Wydawnictwo Mongoose Publishing opublikowało na swojej stronie plan wydawniczy na najbliższe cztery miesiące.

Już w marcu spodziewać się można wydania podręcznika głównego 2300AD, settingu gry fabularnej Traveller. Fanów gry fabularnej Legend (gra kompatybilna z grą Runequest) powinny ucieszyć natomiast nowe dodatki.

Szczegółowy plan wydawniczy znajdziecie na stronie wydawnictwa Mongoose Publishing.

Traveller to system science-fiction, w którym bohaterowie, podróżując pomiędzy różnymi układami słonecznymi, handlują, eksplorują nowe światy, a także toczą naziemne i kosmiczne bitwy.

Legend to gra fabularna fantasy kompatybilna z Runequest – klasyczną grą fabularną, która od czasu powstania w roku 1978 przeszła wiele wcieleń i edycji.

Grę fabularną Legend możecie kupić w wersji elektronicznej (PDF) za $1 za pośrednictwem DriveThruRPG.


Dowiedz się więcej:


Legend

to gra fabularna fantasy kompatybilna z Runequest - klasyczną grą fabularną, która od czasu powstania w roku 1978 przeszła wiele wcieleń i edycji. Gra korzysta z mechaniki procentowej.

Mongoose Publishing

Traveller

to wydany po raz pierwszy w 1977 roku, klasyczny system science-fiction, w którym bohaterowie, podróżując pomiędzy różnymi układami słonecznymi, handlują, eksplorują nowe światy, a także toczą naziemne i kosmiczne bitwy. Mechanika gry oparta jest na rzutach dwoma kośćmi K6.