Google+ Limitowana edycja Black Crusade w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Limitowana edycja Black Crusade w sprzedaży

Wydawnictwo Fantasy Flight Games poinformowało o wprowadzeniu do sprzedaży limitowanej edycji podręcznika do gry fabularnej Black Crusade.

Jak można przeczytać w komunikacie, podręczniki w przyszłym tygodniu powinny trafić na sklepowe półki lub bezpośrednio do zamawiających. Limitowana edycja podręcznika oprawiona jest w szkarłatną skórę, posiada indywidualną numerację oraz list gończy za kupującym, skazującym go na śmierć w imieniu Imperatora. Zawiera także 16 stron z dodatkowym materiałem( postacie mogące stać się bohaterami graczy, inspiracją dla nich, albo przeciwnikami). Fragmenty dodatkowych materiałów dostępne są do pobrania ze strony wydawnictwa:

Podręcznik w limitowanej edycji zamówić można w sklepie wydawnictwa za $149.95.

Black Crusade to gra fabularna osadzona w realiach Warhammera 40,000, w której gracze wcielają się w wyznawców Chaosu – od zwykłych kultystów po Kosmicznych Marines.


Dowiedz się więcej:


Black Crusade

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której Gracze wcielają się w wyznawców Chaosu - od zwykłych kultystów po Kosmicznych Marines.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".