Google+ Konkurs Inspectres | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Konkurs Inspectres

Na stronie internetowej wydawnictwa Portal pojawiła się wiadomość o starcie nowego konkursu, który dotyczy gry fabularnej Inspectres.

Konkurs polega na opisaniu nowości z wiosennego wydania katalogu Inspectres, by dzielni łowcy duchów mieli na co wydawać ciężko zarobione pieniądze. Prace konkursowe należy wysyłać do 15.02. na adres portal@wydawnictwoportal.pl.

Nagrodami w konkursie są unikalne numery czasopisma Portal z lat 2000 i 2001 wraz z autografami Ignacego Trzewiczka i Michała Oracza.


Dowiedz się więcej:


InSpectres

Portal Games

Polskie wydawnictwo, które powstało w 1999 roku w Gliwicach i zaczynało od wydawania dwumiesięcznika poświęconego grom fabularnym. Dziś znane jest zarówno w Polsce, jak i na świecie z szeregu produktów, od gier fabularnych po planszowe czy karciane, a nawet bitewne. Największy rozgłos na świecie przyniosła wydawnictwu gra planszowa "Neuroshima HEX", wydana w Polsce, Francji oraz USA oraz gra fabularna "De Profundis". Oba tytuły stworzył Michał Oracz. W Polsce wydawnictwo kojarzone jest przede wszystkim z grami fabularnymi "Neuroshima" i "Monastyr" oraz ze związanymi z nimi grami planszowymi i karcianymi. Ważnymi pozycjami w portfolio wydawnictwa są także serie poradników dla Mistrzów Gry oraz tłumaczenia popularnych gier indie, takich jak "Honor i Krew" czy "InSpectres". W 2013 roku wydawnictwo zmieniło nazwę z Portal na Portal Games.