Google+ Fragment przygody Rising Tempest do Deathwatch | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Fragment przygody Rising Tempest do Deathwatch

Wydawnictwo Fantasy Flight Games udostępniło fragment z Rising Tempest, zapowiadanej przygody do gry fabularnej Deathwatch.

Przygoda trafi na półki sklepowe w drugim kwartale bieżącego roku. Składać się będzie z trzech aktów: The Depths of Treachery, Assault on Javar Nil oraz Exterminatus. Gracze będą musieli wyeliminować zagrożenie ze strony obcych, odnaleźć się wśród schizmy na jednej ze shrine worlds oraz przedostać się do zaginionej fortecy w Hadex Anomaly, by uratować galaktykę przed zniszczeniem.

Fragment w pliku PDF do ściągnięcia ze strony wydawnictwa.

Deathwatch to gra fabularna osadzona w realiach Warhammera 40,000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy- Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.


Dowiedz się więcej:


Deathwatch

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy – Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".