Google+ Cthulhu by Gaslight dostępny w PDF | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Cthulhu by Gaslight dostępny w PDF

Wydawnictwo Chaosium wprowadziło do sprzedaży wersję elektroniczną (PDF) trzeciej edycji podręcznika Cthulhu by Gaslight, dostosowanej do szóstej edycji gry fabularnej Call of Cthulhu (Zew Cthulhu).

Cthulhu by Gaslight to liczący 192 strony suplement poświęcony prowadzeniu Zewu Cthulhu w realiach XIX wieku. Premiera wersji drukowanej podręcznika przewidziana jest na marzec 2012 roku. Przewidywana cena to $28.95. Wersję PDF możecie zamówić już teraz w sklepie wydawnictwa za $20.95.

Szczegóły dotyczące nowego wydania suplementu znajdziecie na stronie wydawnictwa.

Cthulhu by Gaslight zostanie także wydany w wersji polskiej nakładem wydawnictwa Galmadrin. Nieznana jest jeszcze dokładna data premiery.


Dowiedz się więcej:


Chaosium

Powstałe w 1975 roku amerykańskie wydawnictwo obecnie skupione na publikacji gier fabularnych. Do najbardziej znanych produktów należą gry "Call of Cthulhu", "Pendragon", "Nephilim" i mechanika Basic Roleplaying.

Zew Cthulhu

Gra fabularna w konwencji grozy, wydana po raz pierwszy w 1981 roku przez wydawnictwo Chaosium. Gracze wcielają się w badaczy tajemnic związanych ze stworzoną przez H. P. Lovecrafta i jego następców mitologią Cthulhu. Gra korzysta z mechaniki Basic Roleplaying, opartej na rzutach procentowych. Najnowsza polska edycja podręcznika została wydana przez wydawnictwo Galmadrin w 2011 roku.