Google+ W oczekiwaniu na GRAmelowe nowości | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

W oczekiwaniu na GRAmelowe nowości

Wydawnictwo GRAmel ujawniło wstępną zawartość limitowanej edycji Deadlands oraz udostępniło polskie karty postaci do Interface Zero i Beasts & Barbarians.

W limitowanej edycji Deadlands znajdą się:

Karty postaci do ściągnięcia z serwisu Kartmistrz:

Ponadto wydawnictwo zapowiedziało kilka niespodzianek. Szczegóły na stronie wydawnictwa.


Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

Deadlands

Setting na mechanice Savage Worlds, łączący elementy konwencji westernu oraz horroru.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Interface Zero

Cyberpunkowy setting wydany na mechanice Savage Worlds i True20 przez wydawnictwo Gun Metal Games. W Polsce ukazała się wersja na Savage Worlds nakładem wydawnictwa Gramel.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.