Google+ San Francisco: The Ruins by the Bay | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

San Francisco: The Ruins by the Bay

Wydawnictwo Gun Metal Games wprowadziło do sprzedaży San Francisco: The Ruins by the Bay, dodatek do Interface Zero, cyberpunkowego settingu Savage Worlds.

W dodatku znajdziecie opis ruin miasta, nowe Przewagi, nowy sprzęt, szczegółowe zasady ratowania, bohaterów niezależnych oraz wiele pomysłów na przygody. San Francisco: The Ruins by the Bay kupicie w sklepie DriveThruRPG lub RPGNow za $8.99.

Tymczasem wydawnictwo GRAmel, wydawca polskiej edycji Interface Zero, ogłosił że już w tym tygodniu rozpocznie się wysyłka podręczników z drukarni.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Gun Metal Games

Amerykańskie wydawnictwo znane z publikacji na mechanice True20 i Savage Worlds, w tym takich gier jak "Blood Throne " i "Interface Zero".

Interface Zero

Cyberpunkowy setting wydany na mechanice Savage Worlds i True20 przez wydawnictwo Gun Metal Games. W Polsce ukazała się wersja na Savage Worlds nakładem wydawnictwa Gramel.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.