Google+ Noworoczna wyprzedaż Earthdawna | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Noworoczna wyprzedaż Earthdawna

Wydawnictwo RedBrick LLC wraz z wydawnictwem Mongoose Publishing ogłosiły noworoczną wyprzedaż podręczników trzeciej edycji Earthdawna.

Trzecia edycja Earthdawna do odwołania lub wyczerpania zapasów (w przypadku podręczników w druku) dostępna jest w niższych, atrakcyjnych cenach. Podręcznik Gracza (Player’s Guide) można kupić już za $19.99.

Podręczniki dostępne są w sklepie wydawnictwa Mongoose Publishing lub w wersji elektronicznej za pośrednictwem DriveThruRPG.


Dowiedz się więcej:


Earthdawn

Gra fabularna w konwencji heroic fantasy, osadzona w świecie pełnym niezwykłych przygód, wszechobecnej magii i przerażających niebezpieczeństw. Oryginalnie wydana w 1993 roku przez wydawnictwo FASA, w 1998 roku doczekała się polskiego tłumaczenia za sprawą wydawnictwa MAG. Gracze wcielają się w adeptów, ponadprzeciętne jednostki, które dzięki możliwości korzystania z magicznej energii, zdolne są do dokonywania wielkich czynów. Mechanika, silnie powiązana ze światem gry, wykorzystuje System Stopni, w którym danemu stopniowi testowanej cechy/zdolności/umiejętności przyporządkowany jest odpowiedni zestaw kości (w skład których wchodzą kości od k4 do k20).

Mongoose Publishing

Redbrick

to wydawnictwo powstałe w 2003 roku, zarządzane przez Jamesa Suttona. Z początku wydawnictwo skupiało się na rozwijaniu linii wydawniczej Earthdawn (edycja Classic i Third Edition), z czasem poszerzyło licencje o takie gry jak Fading Suns, Blue Planet czy Demonworld.