Google+ Kolejny fragment The Jericho Reach udostępniony | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Kolejny fragment The Jericho Reach udostępniony

Wydawnictwo Fantasy Flight Games opublikowało na swojej stronie internetowej kolejny fragment nadchodzącego dodatku do systemu Deathwatch, zatytułowanego The Jericho Reach.

Tym razem fragment dotyczy jednego z gatunków tyranidów, czyli harpii. Na udostępnionych stronach zaprezentowano opis stworzenia, jego statystyki oraz fabularyzowane listy. Stworzenie należy do terroryzującej ten fragment galaktyki Floty-Roju Dagon.

Deathwatch to gra fabularna osadzona w realiach Warhammera 40,000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy- Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.


Dowiedz się więcej:


Deathwatch

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy – Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".