Google+ Zapowiedź The Koronus Bestiary | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Zapowiedź The Koronus Bestiary

Wydawnictwo Fantasy Flight Games poinformowało na swojej stronie internetowej o pracach nad kolejnym dodatkiem do Rogue Trader, zatytułowanym The Koronus Bestiary.

Podręcznik ma być podzielony na cztery rozdziały. W pierwszym opisane zostaną bestie, w drugim  najważniejsze rasy rozumne (między innymi orkowie i eldarzy), trzeci rozdział tyczyć będzie stworów związanych z warpem, a czwarty przeznaczony zostanie na generator obcych. Według informacji podanej na stronie wydawcy, podręcznika spodziewać się można w pierwszym kwartale 2012r.

Rogue Trader to gra fabularna osadzona w realiach Warhammera 40,000, w której gracze wcielają się w odkrywców na pokładzie kosmicznego statku, szukając przygód i zysku w nieodkrytych rejonach kosmosu.


Dowiedz się więcej:


Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".

Rogue Trader

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w odkrywców na pokładzie kosmicznego statku, szukając przygód i zysków w nieodkrytych regionach kosmosu.