Google+ W służbie przyzwoitości | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

W służbie przyzwoitości

Miastem Ys wstrząsa seria niezwykłych wypadków: w krótkim czasie płonie kilka prestiżowych klubów dla dżentelmenów. Kaznodzieje huczą z ambon o boskiej karze, spadającej na rozpustne miasto. Gazety doszukują się zemsty scylli na niepłacących haraczu właścicielach przybytków. Plotka głosi z kolei, że za wszystkim stoi chcący przywrócić ład moralny superbohater. A jaka jest prawda?

W serwisie Wolsungeria opublikowano scenariusz W służbie przyzwoitości, do wykorzystania z grą fabularną Wolsung: Magia Wieku Pary.

Miejsce akcji: Ys
Gatunek: studencki kryminał
Najlepiej odnajdą się: ryzykant, salonowiec
Liczba graczy: dowolna
Czas gry: 3 godziny


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.

wolsungeria