Google+ Nemezis: Eclipse w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nemezis: Eclipse w sprzedaży

Dodatek do settingu Nemezis na mechanice Savage Worlds jest już dostępny w sprzedaży. Nemezis: Eclipse kupicie zarówno w sklepie wydawnictwa Gramel, jak i dystrybutora czy sklepie rebel.pl.

Nemezis to setting do Savage Worlds, opisujący świat w klimatach space opery,  w którym ludzkość jest atakowana przez mrocznych bogów.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.