Google+ Interface Zero w przedsprzedaży! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Interface Zero w przedsprzedaży!

Wydawnictwo GRAmel poinformowało o wprowadzeniu do przedsprzedaży Interface Zero, od dawna zapowiadanego settingu Savage Worlds w konwencji cyberpunk.

Podręcznik w przedsprzedaży dostępny jest w dwóch wersjach:

  • wersja podstawowa w miękkiej oprawie za 84.99 PLN
  • edycja limitowana za 129.90 PLN, zawierająca podręcznik główny w twardej oprawie, dodatek Zeeks (o psionikach) oraz PDFy podręcznika głównego oraz dwóch dodatków (Zeeks i Boston: The Broken Cradle of Liberty)

Podręcznik trafi do sklepów na początku przyszłego roku.

Już teraz natomiast możecie się zapoznać z historią świata Interface Zero, wydawnictwo udostępniło roboczy plik.

Więcej szczegółów na stronie wydawnictwa GRAmel.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Interface Zero

Cyberpunkowy setting wydany na mechanice Savage Worlds i True20 przez wydawnictwo Gun Metal Games. W Polsce ukazała się wersja na Savage Worlds nakładem wydawnictwa Gramel.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.