Google+ GRAmelowy Mikołaj kontratakuje | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

GRAmelowy Mikołaj kontratakuje

Wydawnictwo GRAmel w ramach kończących się Świąt i zbliżającego się końca roku „zaatakowało” fanów niespodziankami.

Ze strony wydawnictwa możecie ściągnąć:

  • nowe zasady tarcz do settingu Interface Zero
  • generator podras elfów do settingu Evernight: Noc Bohaterów

Ponadto wydawnictwo udostępniło kilkanaście tapet, z grafik pochodzących z różnych settingów.

Na koniec, dla wszystkich fanów zainteresowanych Interface Zero, wydawnictwo poszerzyło zawartość podręcznika o nowe materiały.


Dowiedz się więcej:


Evernight

Evernight to setting Savage Worlds w konwencji fantasy. Podręcznik zawiera gotową do poprowadzenia kampanię, opowiadającą losy inwazji tajemniczych, krwiożerczych Władców od jej pierwszych chwil aż po krwawy finał. Bohaterowie zaczynają grę jako Nowicjusze w doskonale znanym świecie elfów, krasnoludów, orków i ludzi. Nim staną się prawdziwymi Herosami, wszędzie zapanuje ciemność i groza.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Interface Zero

Cyberpunkowy setting wydany na mechanice Savage Worlds i True20 przez wydawnictwo Gun Metal Games. W Polsce ukazała się wersja na Savage Worlds nakładem wydawnictwa Gramel.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.