Google+ TSoY w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

TSoY w sprzedaży

The Shadow of Yesterday jest już dostępne w sprzedaży w cenie 35 zł. Dostępna jest zarówno w sklepie Kuźni Gier jak i na stronie Rebel.pl. Wydawcą gry jest Kuźnia Gier, wydawca gier planszowych (Alcatraz, Wiedźmin, Wiochmen) i gier fabularnych (Wolsung).

Gra rpg pulp fantasy w stylu Conana, której akcja osadzona jest w odradzającej się krainie Blish, pełnej szans – ale i zagrożeń. To połączenie najlepszych cech tradycyjnych gier fabularnych oraz wyjątkowej mechaniki Solar System, promującej aktywne uczestnictwo graczy w opowieści.


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

rebel

The Shadow of Yesterday

to gra fabularna pulp fantasy, która wykorzystuje rozwój postaci do napędzania całej rozgrywki. Pierwsza wersja została opublikowana już w 2009, ale pierwsza wersja papierowa ukazała się w listopadzie 2011 roku. Nowa, druga edycja wyszła w styczniu 2013, wydana w tandemie Kuźni Gier oraz Gindie, zawierała nowe materiały w postaci szóstej krainy, Orania, oraz scenariusz Łukasza "Salantora" Pilarskiego, który dostał się do finałowej piątki konkursu Quentin. PDF z grą jest dostępny za darmo na oficjalnej polskiej stronie.