Google+ The Shadow of Yesterday w druku | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

The Shadow of Yesterday w druku

TSoY trafił już do druku. Normalna sprzedaż oraz wysyłka egzemplarzy kupionych w przedsprzedaży zacznie się najwcześniej w poniedziałek.

W momencie rozpoczęcia wysyłki kończy się przedsprzedaż. Wersję podstawową za 35zł można kupić tutaj, zaś rozszerzoną (podręcznik, arkusze karty kluczy, 10 kości fudge oraz 6 kart postaci) za 70zł w tym miejscu. Do obu zakupów należy doliczyć 8zł za koszt przesyłki. Wersji rozszerzonej nie będzie już można zakupić w normalnej sprzedaży.

The Shadow of Yesterday to gra rpg pulp fantasy w stylu Conana, której akcja osadzona jest w odradzającej się krainie Blish, pełnej szans – ale i zagrożeń. To połączenie najlepszych cech tradycyjnych gier fabularnych oraz wyjątkowej mechaniki Solar System, promującej aktywne uczestnictwo graczy w opowieści.

Zapraszamy do przeczytania serii wpisów Intro, pomagających zapoznać się z systemem.


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

The Shadow of Yesterday

to gra fabularna pulp fantasy, która wykorzystuje rozwój postaci do napędzania całej rozgrywki. Pierwsza wersja została opublikowana już w 2009, ale pierwsza wersja papierowa ukazała się w listopadzie 2011 roku. Nowa, druga edycja wyszła w styczniu 2013, wydana w tandemie Kuźni Gier oraz Gindie, zawierała nowe materiały w postaci szóstej krainy, Orania, oraz scenariusz Łukasza "Salantora" Pilarskiego, który dostał się do finałowej piątki konkursu Quentin. PDF z grą jest dostępny za darmo na oficjalnej polskiej stronie.