Google+ The Jericho Reach zapowiedziane! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

The Jericho Reach zapowiedziane!

Wydawnictwo Fantasy Flight Games ogłosiło na swojej stronie internetowej prace nad kolejnym dodatkiem do Deathwatch, zatytułowanym The Jericho Reach.

Podręcznik zawierać będzie opis aktualnych działań zakonu na terenie Jericho Reach, a każdy rozdział ma opisywać osobowości, planety i tematy na przygody związane z tym konkretnym settingiem. Zostanie w nim także umieszczona przygoda rozgrywająca się na planecie zainfekowanej przez tyranidów.

The Jericho Reach zapowiedziany jest na początek przyszłego roku.

Deathwatch to gra fabularna osadzona w realiach Warhammera 40,000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy- Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.


Dowiedz się więcej:


Deathwatch

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy – Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".