Google+ Raport Obieżyświata #7 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Raport Obieżyświata #7

Ukazał się siódmy odcinek Raportu Obieżyświata – tym razem prowadzący omawiają konwent Falkon oraz grę The Shadow of Yesterday.

Raport obieżyświata to program tworzony przez zespół czterech osób dotyczący szeroko pojętej fantastyki.

Janusz „Ivellios” Kamieński (wydawca i prowadzący)Przemysław „Pepcok” Kwiatkowski (prowadzący), Krzysztof „iChris” Sendor (Montaż), Szymon „Necro” Skowron (Redaktor).

Falkon to konwent fantastyki który odbył się kolejny raz w Lublinie w dniach 10-13 listopada.

The Shadow of Yesterday to gra fabularna gdzie najważniejsze są postacie i ich wybory, wydana przez Kuźnie Gier.


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

Raport Obieżyświata

The Shadow of Yesterday

to gra fabularna pulp fantasy, która wykorzystuje rozwój postaci do napędzania całej rozgrywki. Pierwsza wersja została opublikowana już w 2009, ale pierwsza wersja papierowa ukazała się w listopadzie 2011 roku. Nowa, druga edycja wyszła w styczniu 2013, wydana w tandemie Kuźni Gier oraz Gindie, zawierała nowe materiały w postaci szóstej krainy, Orania, oraz scenariusz Łukasza "Salantora" Pilarskiego, który dostał się do finałowej piątki konkursu Quentin. PDF z grą jest dostępny za darmo na oficjalnej polskiej stronie.