Google+ Interface Zero i Deadlands coraz bliżej | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Interface Zero i Deadlands coraz bliżej

Wydawnictwo GRAmel poinformowało, że Interface Zero, setting Savage Worlds w konwencji cyberpunk, trafił do składu i najprawdopodobniej już w styczniu 2012 roku trafi do sprzedaży.

Interface Zero zostanie wydane zarówno w twardej oprawie – w wersji limitowanej za około 120 PLN – jak i miękkiej oprawie w standardzie za około 80 PLN. Podręcznik liczyć będzie około 350 stron. Wersja elektroniczna PDF dostępna powinna być już w grudniu.

Ponadto wydawnictwo ujawniło wygląd pudełka polskiej limitowanej edycji Deadlands, które zostanie wydane na początku przyszłego roku.


Dowiedz się więcej:


Deadlands

Setting na mechanice Savage Worlds, łączący elementy konwencji westernu oraz horroru.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Interface Zero

Cyberpunkowy setting wydany na mechanice Savage Worlds i True20 przez wydawnictwo Gun Metal Games. W Polsce ukazała się wersja na Savage Worlds nakładem wydawnictwa Gramel.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.