Google+ First Founding w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

First Founding w sprzedaży

Jak poinformowało na swojej stronie wydawnictwo Fantasy Flight Games, najnowszy dodatek do Deathwatch, zatytułowany First Founding, trafił do sprzedaży.

 Podręcznik zawiera opis Legionów założonych przez Imperatora, zarówno lojalistów, jak i zdrajców. W podręczniku znalazło się również miejsce dla pierwszych Zakonów powstałych z legionów lojalistów, oraz zasady pozwalające postaciom graczy na posiadanie popleczników.

Deathwatch to gra fabularna osadzona w realiach Warhammera 40,000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy- Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.


Dowiedz się więcej:


Deathwatch

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy – Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".