Google+ Zapowiedzi GRAmela na ostatni kwartał roku | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Zapowiedzi GRAmela na ostatni kwartał roku

Wydawnictwo GRAmel poinformowało o planach wydawniczych na ostatni kwartał roku.

Do końca roku wydawnictwo planuje wydać polską edycję Interface ZeroBeasts & Barbarians Deluxe, a także Nemezis: Eclipse, dodatek do Nemezis.

Fragment dodatku, dotyczący “personalizacji” statków kosmicznych, możecie ściągnąć ze strony wydawnictwa.

Dodatkowo już na początku listopada do sprzedaży trafi dodruk Światotworzeniacyklu esejów Andrzeja “Enca” Stója, o tworzeniu światów RPG, wzbogaconego o artykuły Artura Ganszyńca, Shane’a Hensley’a, Tomasza Z. Majkowskiego i Paula Williamsa.


Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Interface Zero

Cyberpunkowy setting wydany na mechanice Savage Worlds i True20 przez wydawnictwo Gun Metal Games. W Polsce ukazała się wersja na Savage Worlds nakładem wydawnictwa Gramel.

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.