Google+ Światotworzenie znowu w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Światotworzenie znowu w sprzedaży

Wydawnictwo Gramel poinformowało o ponownym wprowadzeniu do sprzedaży Światotworzeniacyklu esejów Andrzeja “Enca” Stója, o tworzeniu światów RPG, wzbogaconego o artykuły Artura Ganszyńca, Shane’a Hensley’a, Tomasza Z. Majkowskiego i Paula Williamsa.

Światotworzenie będzie dostępne już na początku listopada. Wszyscy, którzy zamówili książkę w wersji PDF mogą liczyć na zniżkę 10 PLN. Szczegóły na stronie wydawnictwa.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Światotworzenie

Podręcznik autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, w którym prezentowane są porady odnośnie tworzenia własnych settingów do gier fabularnych.