Google+ Ruszyła przedsprzedaż TSoY. | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Ruszyła przedsprzedaż TSoY.

Już można zamówić podręcznik TSoY w sklepie Kuźni gier w dwóch wersjach – podstawowej (35zł) i maniaka (70zł). Należy doliczyć 8zł za przesyłkę. Wysyłka zostanie dokonana w pierwszym tygodniu listopada.

Wersja podstawowa to zwyczajnie podręcznik, zaś maniaka to zestaw uzupełniony o 10 kości fudge (potrzebnych do gry w TSoY), arkusze kart kluczy i karty postacie, obie w nowej wersji, odświeżonej przez Jagmina.

Odświeżone karty kluczy


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

The Shadow of Yesterday

to gra fabularna pulp fantasy, która wykorzystuje rozwój postaci do napędzania całej rozgrywki. Pierwsza wersja została opublikowana już w 2009, ale pierwsza wersja papierowa ukazała się w listopadzie 2011 roku. Nowa, druga edycja wyszła w styczniu 2013, wydana w tandemie Kuźni Gier oraz Gindie, zawierała nowe materiały w postaci szóstej krainy, Orania, oraz scenariusz Łukasza "Salantora" Pilarskiego, który dostał się do finałowej piątki konkursu Quentin. PDF z grą jest dostępny za darmo na oficjalnej polskiej stronie.