Google+ Przedsprzedaż TSoY na Coperniconie | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Przedsprzedaż TSoY na Coperniconie

Z powodu problemów z drukarnią nie będzie premiery The Shadow of Yesterday na Coperniconie (14-16 października Toruń). Ruszy za to przedsprzedaż.

Już w ten weekend będziecie mogli kupić The Shadow of Yesterday w przedsprzedaży, zarówno w sklepie wydawnictwa Kuźnia Gier, ale także na samym konwencie. Dostępne będą dwie wersje – podstawowa oraz kolekcjonerska. Cena podręcznika będzie wynosiła 35zł, nieznana jest cena zestawu kolekcjonerskiego.

Więcej szczegółów na stronie The Shadow of Yesterday.


Dowiedz się więcej:


copernicon

Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

The Shadow of Yesterday

to gra fabularna pulp fantasy, która wykorzystuje rozwój postaci do napędzania całej rozgrywki. Pierwsza wersja została opublikowana już w 2009, ale pierwsza wersja papierowa ukazała się w listopadzie 2011 roku. Nowa, druga edycja wyszła w styczniu 2013, wydana w tandemie Kuźni Gier oraz Gindie, zawierała nowe materiały w postaci szóstej krainy, Orania, oraz scenariusz Łukasza "Salantora" Pilarskiego, który dostał się do finałowej piątki konkursu Quentin. PDF z grą jest dostępny za darmo na oficjalnej polskiej stronie.