Google+ Warhammer 3 ed uporządkowany | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Warhammer 3 ed uporządkowany

Wydawnictwo Fantasy Flight Games opublikowało na swojej stronie trzy pliki pdf pomagające uporządkować najnowszą edycję Warhammera.

Living Index to indeks porządkujący porozrzucane po różnych podręcznikach informacje. W kolejności alfabetycznej podane są tam hasła związane ze światem i mechaniką oraz strony w podręcznikach, w których można znaleźć więcej informacji na ten temat. Cards & Components List to lista zawierająca spis kart i pozostałych elementów ze wszsystkich opublikowanych dotąd podręczników. Natomiast w Errata & Rules FAQ znajdują się wszystkie poprawki do systemu oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.


Dowiedz się więcej:


Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".

Warhammer

Gra fabularna dark fantasy, w której gracze wcielają się w postaci różnych profesji, przemierzające Stary Świat - krainę zamieszkałą przez ludzi, krasnoludy, elfy, halflingi inne fantastyczne rasy, nękaną bezustannie przez siły Chaosu.