Google+ Sierpniowy Wolsung | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Sierpniowy Wolsung

W ciągu całego sierpnia ukazało się pięć materiałów do Wolsunga na stronie wolsungeria.pl.

Za wskazaniem Kolosa – Niespodziewany atak Kolosa Nemojskiego na statek wiozący paszę Alhammada prowadzi do niezwykłego odkrycia!

Stacja nadawczo-odbiorcza – Opuszczona rezydencja Canaveralów ze swoim gigantycznym talerzem wymierzonym w niebo kryje mroczną tajemnicę.

Dwie żony profesora Kowadłowskiego – Znajomy bohaterów, profesor Kowadłowski stworzył replikę swej zmarłej żony – ale jego szanowna małżonka niespodziewanie powraca, żywiąc zrozumiałą urazę.

Wyścig przez sny – W mieście nie ma już miejsca na nową fabrykę, zatem przedsiębiorcy decydują się przenieść część produkcji w Astral. Co niesie za sobą nieprzewidziane konsekwencje.

Pocałunek bestii – Czy istnieje lepszy sposób na zdobycie Złotego Jednorożca niż nakręcenie horroru w jednym z zamków Czarnoborza? Głównym stojącym przed bohaterami wyzwaniem będzie odróżnienie fikcji od rzeczywistości.


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.