Google+ Shadowrun – nowości w PDF i druku | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Shadowrun – nowości w PDF i druku

Wydawnictwo Catalyst Game Labs poinformowało o wprowadzeniu do sprzedaży nowych przygód w PDF oraz kolejnych dodatków w druku na żądanie, do czwartej edycji gry fabularnej Shadowrun.

Do sprzedaży za pośrednictwem DriveThruRPG trafiły dwie nowe przygody:

  • Anarchy: Subsidized – druga z cyklu przygód koncentrujących się na przekrętach w Horizon Corporation. Koszt $8.
  • Smuggler’s Blues – kontynuacja scenariusza Extraction, z czwartej odsłony cyklu Shadowrun Missions. Koszt liczącego 20 stron PDF to $3.95.

Ponadto możecie też już kupić pierwszy z nowej linii Enhanced Fiction dodatek 99 Bottles. W liczącym 29 stron dodatku znajdziecie opowiadanie oraz statystyki i zarys przygody, kontynuującej wątek z opowiadania. Koszt $4.95.

Dodatkowo wydawnictwo poinformowało, że dodatek Street Legends dostępny jest już w wersji drukowanej i wkrótce trafi do sklepów. Przewidywany koszt $44.99.


Dowiedz się więcej:


Catalyst Game Labs

to amerykańskie wydawnictwo gier planszowych i fabularnych. Posiada licencje na wydawanie gier z serii Battletech, Shadowrun i Cosmic Patrol. Wydało także pierwszą edycję gry Eclipse Phase oraz grę planszową Leviathans.

Shadowrun

Gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów - najemników działających na krawędzi lub poza prawem.