Google+ Ruszyła przedsprzedaż edycji limitowanej Black Crusade | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Ruszyła przedsprzedaż edycji limitowanej Black Crusade

Według informacji podanych na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games, edycja limitowana podręcznika podstawowego do Black Crusade, czwartej linii wydawniczej osadzonej w uniwersum Warhammera 40,000 znalazła się w przedsprzedaży.

Podręcznik ten oprawiony jest w szkarłatną skórę, posiada indywidualną numerację oraz  list gończy za kupującym, skazującym go na śmierć w imieniu Imperatora. Zawiera także 16 stron z dodatkowym materiałem( postacie mogące stać się bohaterami graczy, inspiracją dla nich, albo przeciwnikami). Zamówienia na edycję limitowaną składać można w sklepie wydawnictwa.

Black Crusade to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40,000, w której gracze wcielają się w wyznawców Chaosu – od zwykłych kultystów, po Kosmicznych Marines.


Dowiedz się więcej:


Black Crusade

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której Gracze wcielają się w wyznawców Chaosu - od zwykłych kultystów po Kosmicznych Marines.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".