Google+ Rebel Times #48 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Rebel Times #48

Ze strony sklepu Rebel pobrać już można nowy, jubileuszowy 48 numer magazynu Rebel Times.

Miłośników gier fabularnych powinny zainteresować:

  • recenzja czwartej edycji Legend of Five Rings (Legenda Pięciu Kręgów)
  • recenzja Prawa i Sprawiedliwości, dodatku do Neuroshimy
  • artykuł Andrzeja ‚Enca’ Stója o zaangażowaniu w hobby

Dodatkowo z okazji czwartych urodzin magazynu redakcja ogłosiła konkurs. Wystarczy na adres konkursowy wysłać odpowiedź na pytanie: „Dlaczego to właśnie ja powinienem wygrać?”. Do wygrania gry: Drako, Dobble lub Szał Ciał. Konkurs potrwa do 21 października.


Dowiedz się więcej:


L5K

Neuroshima

Polska gra fabularna, której akcja osadzona jest w postnuklearnym świecie przyszłości. Jest rok 2050, Stany Zjednoczone rzucone na kolana w wyniku buntu maszyn nie potrafią się podnieść i sprostać naporowi wroga. Potężny Moloch, po części istota, po części monumentalna konstrukcja i sieć sprzężonych ze sobą maszyn napiera na południe zdobywając kolejne amerykańskie miasteczka. Ludzie zatracili ze sobą kontakt, są zdziesiątkowani, zdruzgotani końcem świata, który niechybnie nadchodzi… Gra czerpie z tradycji dzieł postapokaliptcznych, zarówno z głośnej serii filmów Mad Max, jak i kultowej serii gier komputerowych Fallout, jak i dziesiątków mniej znanych dzieł tego nurtu.

Rebel Times

to bezpłatny miesięcznik tworzony przez fanów i przyjaciół sklepu REBEL.pl, poświęcony tematyce gier planszowych, karcianych oraz fabularnych.