Google+ Nations of Barsaive IV: Crystal Raiders w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nations of Barsaive IV: Crystal Raiders w sprzedaży

Wydawnictwo RedBrick LLC poinformowało o wprowadzeniu do sprzedaży Nations of Barsaive IV: Crystal Raiders, dodatku do trzeciej edycji gry fabularnej Earthdawn.

Nations of Barsaive IV: Crystal Raiders to dodatek opisujący różne Przymierza trolli ze Lśniących Szczytów. W środku, oprócz przeredagowanych materiałów z pierwszoedycyjnej wersji dodatku znajdziecie także nowe, dotyczące ekwipunku, przedmiotów magicznych czy pomysłów na przygody.

Liczący 144 strony Nations of Barsaive IV: Crystal Raiders w wersji drukowanej zakupicie za $29.99. Dostępna jest także wersja PDF, do kupienia za pośrednictwem DriveThruRPG lub RPGNow za $21.00.


Dowiedz się więcej:


Earthdawn

Gra fabularna w konwencji heroic fantasy, osadzona w świecie pełnym niezwykłych przygód, wszechobecnej magii i przerażających niebezpieczeństw. Oryginalnie wydana w 1993 roku przez wydawnictwo FASA, w 1998 roku doczekała się polskiego tłumaczenia za sprawą wydawnictwa MAG. Gracze wcielają się w adeptów, ponadprzeciętne jednostki, które dzięki możliwości korzystania z magicznej energii, zdolne są do dokonywania wielkich czynów. Mechanika, silnie powiązana ze światem gry, wykorzystuje System Stopni, w którym danemu stopniowi testowanej cechy/zdolności/umiejętności przyporządkowany jest odpowiedni zestaw kości (w skład których wchodzą kości od k4 do k20).

Redbrick

to wydawnictwo powstałe w 2003 roku, zarządzane przez Jamesa Suttona. Z początku wydawnictwo skupiało się na rozwijaniu linii wydawniczej Earthdawn (edycja Classic i Third Edition), z czasem poszerzyło licencje o takie gry jak Fading Suns, Blue Planet czy Demonworld.