Google+ GURPS Reign of Steel: Will to Live | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

GURPS Reign of Steel: Will to Live

Reign of Steel: Will to Live to kolejny fantastycznonaukowy dodatek do GURPS-a od Steve Jackson Games. Jest to aktualizacja wydanego dawniej świata do czwartej edycji systemu.

GURPS Reign of Steel: Will to Live skupia się na mechanicznych aspektach gry. Sam w sobie jest zasobem pakietów cech dla postaci ludzkich, szablonów postaci robotów o olbrzymim przekroju wartości punktowych oraz szczegółów dotyczących broni i ekwipunku (aby w pełni zrozumieć te ostatnie, potrzebny jest GURPS Ultra-Tech). Do tego znaleźć można parę stron o chorobach, walczeniu z robotami oraz krótkie opowiadanie Davida Pulvera, autora świata.

Dodatek ten nie zawiera szczegółów fabularnych. Aby móc go wykorzystać do prowadzenia gotowego świata, potrzebny jest trzecioedycyjny GURPS Reign of Steel – podręcznik opisujący świat, w którym ludzie walczą o przetrwanie w walce ze zbuntowanymi maszynami.

Reign of Steel: Will to Live został wydany elektronicznie (PDF). Za ten 51-stronicowy dodatek zapłacicie 9,99 $. Na stronie wydawcy dostępny jest darmowy podgląd.


Dowiedz się więcej:


GURPS

Steve Jackson Games