Google+ Beasts & Barbarians: Death of the Tyrant | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Beasts & Barbarians: Death of the Tyrant

Wydawnictwo GRAmel wprowadziło do sprzedaży Death of the Tyrant, przygodę do Beasts & Barbarians, settingu Savage Worlds w konwencji sword and sorcery.

Death of the Tyrant oprócz przygody zawiera także opis Czerwonej Pustyni, jednej z wielu krain świata gry.

PDF możecie kupić za pośrednictwem DriveThruRPG lub RPGNow za $4.99 albo w sklepie wydawnictwa GRAmel za 13 zł. Wydawnictwo planuje wydanie wersji drukowanej gry, także w języku polskim.

Jeżeli jeszcze nie kupiliście Beasts & Barbarians, możecie także kupić za $10 paczkę zawierającą:

  • Beasts & Barbarians Player’s Guide
  • Death of the Tyrant
  • Equipment Cards
  • Prahos Thrice Bitten The Crippled Nomad

Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.